Páteční projekty

Na druhém stupni probíhá tento pátek 16. 3. 2018 projektová výuka. Školáci budou mít možnost volit si a zapisovat se do projektů, které si pro ně jednotliví učitelé připravili:

Outdoor English (p. uč. Natálka) - Co může být lepšího, než procházka po venku spojená s angličtinou? Plněním úkolů si procvičíš různá anglická slovíčka a na konci celé procházky na tebe bude čekat zasloužená odměna.

Literární dílna (p. uč. Pavlína) - Číst a sdílet své zážitky z četby s ostatními, kteří se zúčastní tohoto projektu, bude cílem páteční literární dílny. Čtenáři seznámí s knihou a přečtenou pasáží ostatní, přiblíží jim momenty, které je zaujaly, a nechají se inspirovat ostatními rozečtenými knihami.

Výtvarné tvoření (p. uč. Martina Z.) - Zajímá-li tě umění a rád tvoříš, je pro tebe tento projekt tím pravým. V rámci projektu budeme tvořit v různých uměleckých stylech (např. impresionismus, pointilismus, symbolismus, secese ...).

Němčina (p. uč. Kristýna) - Máš-li chuť si procvičit německý jazyk, naučit se nová slovíčka a zdokonalit se v konverzaci v němčině, neváhej a zapiš se do tohoto projektu.

Atentát na Kennedyho (p. uč. Alča) - Zajímá tě historie a podrobné informace o tom, jak to vlastně bylo s Kennedym? Zapiš se do projektu a dozvíš se víc!