Zápis do první třídy

Zápis do první třídy

Ve dnech 13. a 14. dubna probíhal na budově Mandysova zápis do první třídy. Přivítali jsme nové námořníky, kteří prokázali své vědomosti a dovednosti, prošli si pomyslnou lodí a kapitánovou kajutou, kde např. počítali ryby, psali vzkaz kapitánovi, či dávali ostatním lodím signál, jaké bude počasí. S tetou se naučili novou námořnickou básničku. Za odměnu si odnesly plyšáka, tašku s pomůckami a něco dobrého na zub. Pro vzpomínku na zápis jim školáci namalovali obrázek s námořnickou tematikou.

Fotogalerie 1, 2.

 

uvod-hesla

Deváťáci přijati - gratulujeme!

Gratulujeme všem našim deváťákům k úspěšnému složení přijímacích zkoušek a přijetí na vybraných školách.

více

Reklamní video Mirka Vaňury

 

více

Škola na horách 2018

Horské hřebeny a sjezdovky přivítaly naše školáky s otevřenou náručí a nabídly jim krásný týden plný lyžování, snowbordování, bobování, běžkování a zimních radovánek.

více

Šerpování deváťáků

V sobotu 3. února se uskutečnil Reprezentační ples hradeckého Centra Sion, jehož se každoročně účastní i žáci deváté třídy základní školy.

více

partneri
uvod-organizace1